Pokročilý

Jaká je vaše teorie o imigrantech a co si o tom myslíte?

Podle jedné teorie se nejedná o uprchlíky ale o invazi, kterou někdo řídí, a ani bych se tomu nedivila kdyby to byla pravda. Co si o tom všem myslíte vy?

Odpovědi:

Zlatý

Na to neni třeba žádná teorie a myslet si můžeme cokoli a stejně nám to nebude nic platné. Islamizace Evropy začala už někdy v 60 a 70 tých létech a úspěšně pokračuje.Pokud ne my, tak naše děti z toho budou zřejmě dost nešťastné

Bronzový

Moje teorie. Navrhuji obnovit zemědělskou výrobu v ČR, skončit výrobu řepky. Schopnost ČR nezávislosti na importu potravin, jako jsou zelenina, brambory, obilí. Napřed spočítat všechna pole, kolik km je, a začít je osívat. Dotace pro zemědělce jsou, tak by snad mohli lidi, nebo imigranti pracovat. A místa je všude moc, Ne tolik, ale trochu jo. Jestli je pravda, co říkal Kohout, že Havel ve stáří zblbnul a souhlasil s bombardováním nějaké země, tak ty lidi, ne imigranti, potřebují něčí zastání. Tak. Tím začíná pořizování pejska. V domě není místo pro pelech všech ostatních obyvatelů, jako je pán, paní, papoušek, rybičky. Kdo bydlí, je správce domu. Na polích se nepěstují zemědělské produkty k jídlu, ale určené do motoru. Když si taková rodina (ČR) pořídí pejska, nemá ho kam uložit, nemá mu co nabídnout k jídlu. Proto ho dá do útulku. To jsou uprchlické tábory. Tím začíná problém, nikdo jim nerozumí, pošle je do ubytoven a připíše částku čerpanou od EU na uprchlíka. Ale jasná otázka zní: co tady budou ti uprchlíci dělat? Dokáže na to někdo odpovědět? Když není práce, budou na ubytovnách. Co budou dělat? Já budu v práci a oni budou množit děti? Nebo jak? Země je velká, dá se obydlet i bez pravdy a lásky, jen s tvrdou prací. Ale aby byli někde pouze shromážděni a čekali na příjem potravy, to smrdí sexuální frustrací a s tím značný nárůst počtu v násilnění, krádeží. Jsme na prahu následování Řecka, co dokážeme utečencům nabídnout? Stanový tábor? Nebo most? Potřebujeme se ekonomicky vzchopit, vzít zpět prodané pozemky, na kterých se dřív pěstovalo a byly prodány jako stavební parcely. Prodejem bankovních a pojišťovacích služeb se neuživíme. Snad tedy imigranti nejsou řízení vojáci ISIL, kteří by čekali na pokyn a začali vám doma řezat hlavy. Já jsem pro, každý žadatel o azyl se musí zřeknout svého náboženství, i před bohem. A přijmout náboženství tolerance.

Bronzový

Proč by na to měla být nějaká speciální teorie? Viz Occamova břitva - imigrace do EU byly vždycky a faktory, proč v posledních dvou letech výrazněji narostla jsou známé ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.