Drap

Jaká je vaše oblíbená nedělní činnost?

Nejlepší odpověď
dudu

V zimě se s chotí těšíme na pravidelnou návštěvu dcer a vnoučat. Na jaře až do podzimu se pak lízáme z ran, které jsme utrpěli při dobrovolné relaxaci na chalupě.
Trápí se skutečnost, že mladí mají stále méně času a zahrada se jakoby co do výměry zvětšuje.

Další odpovědi
Lamalam

Regenerace po sobotním posezení v hospodě, vaření a pečení.

Kepler

Nedělání 🙂

zjentek

Nemám oblíbenou nedělní činnost. Na chod života nahlížím jako zvíře. Žiji se psem a nechávám jej, ať o momentálních činnostech rozhoduje.

marci1

Nechávám nedělní čas plynout v očekávání něčeho dobrého, krásného. 🙂
„Dnešek je dnem, kdy bys měl nechat něco volně plynout, a pak se posadit a s určitým očekáváním uvítat věci příští. Seber kuráž, abys tu dokázal jen sedět s prázdnýma rukama – vždyť přece víš, že Vesmír se děsí prázdnoty a chce ji bez meškání vyplnit! Zkrátka jen seď a čekej a přitom si uvědomuj, že už k tobě míří něco dobrého.“
Z knihy Jestli to bolí, není to láska; Chuck Spezzano