•adulinkqq•

Jaká je vaše nejoblíbenější značka auta?

Odpovědi
Filip84

Motorový vůz řady 847. 😎

quentos

Chevrolet

aliendrone

Nyní již ŽÁDNÁ. Dokonce i KDYSI „lepší vozy“ dnes navzdory všem implementovaným blbostem kvalitativně a provozními náklady jsou VYHOZENÉ PENÍZE. Jistě, existují i výrobci, kteří dbají i ve všech směrech na kvalitu (např. Pagani), ale jezdit supersportem na našich silnicích (běžné denní ježdění) je o ničem. Prostě za své mergle CHCI dostat odpovídající věc. Nicméně koupit fakticky dobrou, lahodnou housku – ovšem za 900Kč mi nepřijde jako rozumný počin.

Se slzou v oku vzpomínám na Medvěda W 123 (tzv. „piáno“), poslední roky výroby (od cca 1982) byly doslova NESMRTELNÉ a přitom v porovnání s tehdejším zoufalým Škodíkem… Prostě STÁL za ty prachy, no. To se o DNEŠÍCH autech už říci NEDÁ. 🙂

Rokio

Škoda Fabia.

Rocker

Lamborghini,Fe­rrari,Lotus,Por­sche,Koenigsegg apod.
Ale jezdím Passatem😀

elkon

Vystřídal jsem několik vozů různých značek, ale přímo nepreferuji žádnou značku. Nyní mám Hyundai.

marci1

Škoda Felicia-červená.
https://www.retro-auta.com/Skoda-felicia-1964-tmave-cervena-1-43-IXO-d3300.htm?tab=des­cription
😄

Ametyst

Moje nejoblíbenější značka je Aston Martin a TVR. Ve zdejších poměrech je to Citroen s hydroaktivem.

honza19hk

Jeep, ideálně Grand Cherokee V8 5.2 MPI limited.
Jeden mě i stojí v garáži