zjentek

Jaká je v současnosti sledovanost Oscarů (cena Akademie)?

Existují zdroje pro zjištění, jaká je sledovanost Ohcarů (současně) s možností porovnat si s historií, na př. ta současná se sledovaností v 90. létech? Jaká byla sledovanost tehdy a jaká je dnes?

(Zajímá mě jak je na tom v současnosti společnost na poli Akademie filmového umění a zda při případném pocitu úpadku třeba i na tomto poli jde pouze o můj subjektivní pocit, způsobený jednoduše „opotřebováním“ vlastní osobnosti či osobním úpadkem zájmu, zatímco všeobecný zájem je třeba stejný, jak si ho pamatuji např. na sklonku 80 s nástupem 90 let.)

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jakmile se ze všeho stala politika, a Hollywood vede v extrémní levicovosti, mnoho lidí je zklamaných a Oskaři je přestali zajímat. Protože se jim od filmových hvězd na pódiu dostane politického školení a agitace.
Správně to americkým hereckým hvězdám řekl Ricky Gervais při udílení cen Grammy: “ Až přijdete na pódium, poděkujte rodičům a Bohu, a ušetřete nás politických agitek. Nevíte o životě obyčejných lidí nic. Nestrávili jste ve škole víc času než Greta.” 😮:-D