OXYD

Jaká je v současnosti skladba vězňů na Guantanamu?

Odpovědi
aliendrone

A jak bys to chtěl LEGÁLNĚ zjistit? (vojenská základna USA – tedy jestli myslíš Guantánamo) ;)

Pokud vím, tak OFICIÁLNĚ tam byl koncentrační tábor zrušen, prý. Ověř si to sám. Balistická ochrana DOPORUČENA. ;) :D :D

Rokio

Pravděpodobně tam bude hodně hispánců a černochů. Je to ale pouze můj odhad.

OXYD

Má chyba v zadání opravdu se píše Guantánamo. OXYD. Opravdu oficielně nelze současnou skladbu věznů zjistit. Bylo oficielně přiznáno mučení.