mladek

Jaká je úspěšnost svářečského kurzu v praxi ?

Zajímalo by mě jaká je úspěšnost zaměstnance po svářečském kurzu v praxi.Mám se rozhodnout do konce tohoto měsíce o absolvování svářeského kurzu a tak se zajímám trochu o statistiku.Díky zkušenosti a hlasování v anketě.
Doplňuji:
Hraje věk nějakou roli ? Je mě 45 ,ale jsem naprosto zdravý,vidím dobře a chut' pracovat víc než když jsem byl mladý.:o)

Nejlepší odpověď
anonym

Po svářečském kurzu svařujidéle jak rok.

Doplňuji:
Jdi do toho, nemáš co ztratit, nehledě na to, že svářečů je málo a bude ještě míň.

Další odpovědi
rtepp

Po svářečském kurzu svařujidéle jak rok.

honza19hk

Po svářečském kurzu svařujidéle jak rok.