JohnCreek

Jaká je přibližná spotřeba benzínu u Citroënu Berlingo 1997 1.4i 55kW?

Samozřejmě vím, že se to hodně odvíjí od typu terénu a stylu jízdy. Zajímá mne přibližný průměr.

Odpovědi
Edison

Celkem dobře se takovou informaci dovíš na citrónových fórech. Rychle a od mnoha uživatelů a snadno si uděláš obrázek.

Dochy

Pro Peugeot Partner benzín 1.4 udávají kombinovanou 7,4 nebo 7,5 podle verze (9,7–6,2–7,5/9,6–6,2–7,4). Je velká pravděpodobnost že to bude stejné.