Avatar uživatele
ponovotny

jaká je pravda?

po kouknutí filmu sedm životů nevím co si mám myslet. Jsou transplantace oka, nebo odběr orgánů z těla které zemřelo na otravu jedem medůzy reálné?
Doplňuji:
no příznaky úmrtí na požahání tou medůzou čtyřhrankou (má to být nejúčinnější jed na světě) jsou prý žaměnitelné s infarktem. Takže mi přijde, že pokud pomocí jedu zastavíte srdce, je blbost chtít ho použít na transplantaci. O funkční transplantaci oka jsem taky ještě neslyšel. Snad jen o nějaké oční náhradě, která dokáže elektronicky zobrazovat asi šestnácti body

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3910 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lorelai

To netuším, jed asi zasáhl všechny orgány, oko možná ještě ano ale ostatní orgány nevím, asi také záleží na tom na co přesně zemřel

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

a je to vůbec podle skutečné události? Moc se mi nechce věřit, že by to tak chodilo, i když pro prachy se udělá klidně cokoliv ,)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

je to iba filmová fikcia.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotná

jéé,jsem pod otázkou jaká je pravda očekávala úplně něco jíného,ale když už jsem to otevřela odpovím. ano,správně někdo poznamenal, že není zasaženo jen srdce,ale celý organismus.ja­kákoliv intoxikace je kontraindikací k odběru orgánů určených k transplanta­ci,tudíž nereálné.no a k transplantaci oka se snad vyjadřovat nemusím,tj.blbos­t,ale třeba někdy v budoucnu :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ponovotny

zjentek-" podle skutečných událostí" je téma na dlouhou diskuzi a je určitě plno nesmyslů i ve zprávách, které by měli být vyloženě vyjádřením skutečnosti. Ptám se na to, že na čsfd má film 80% (což je docela hodně, mě osobně se kromě pěkného hereckého výkonu Willa Smitha moc nelíbil), krom toho se tváří realisticky a nakonec končí takovouhle divností.

před 3910 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek