dust8

Která je nejkratší řeka v ČR?

Nejlepší odpověď
annas

Seznam řek v Česku podle jejich délky na území České republiky.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_%C5%99ek­_v_%C4%8Cesku
Je uvedena délka 100 řek. Za jejich seznamem jsou pak bez čísla ještě kratší řeky.

Nejkratší by měla být Stěnava – 20,7 km.

Další odpovědi
Kepler

Asi obec Řeka v okrese FM. Na délku má asi tak 5 km.

Klaproth

Tipoval bych Sprévu, ta na našem území teče v délce několika stovek metrů.

aliendrone

Tam, kde Edison vracející se po půlnoci z baru nenašel WC, zato našel strom či kandelábr! ;) :D :D