Vašek123

Jaká je nejjednodušší fakulta z pohledu náročnosti na jazyky?

Dobrý den, chci jít na VŠE a chtěl bych se zeptat, jaká je nejjednodušší fakulta z pohledu nároků na cizí jazyk.

Děkuji za vaše názory :)

Nejlepší odpověď
annas

Nejjednoáušší fakulta je ta, na níž je nejjednodušší se dostat.

Která fakulta? Měl byste si vybírat podle zájmů a použít vylučovací metodu, tedy projít si programy fakult a oborů.

Existují obory humanitní, umělecké, technické a ekonomické.

Humanitní – např. studim jazyků, sociologie, právo, filozofie.
Technické obory – např. matematika, fyzika, chemie
Ekonomické obory jsou na rozhraní oborů humanitních a technických
Umělecké obory – to je jasné

Pokud máte na mysli cizí jazyky, budou se lišit zaměřením a náročnosstí podle oboru.

Další odpovědi
ivzez

Nejjednodušší fakulta je pochopitelně ta nejjednodušší.

Kdybyste se zeptal »která«, odpověděla bych, že s výjimkou
zahraničního obchodu na tom budou všechny ± stejně.

led

Taková, ve které se používají jazyky, které ovládáte, bez ohledu na krajinu, ve které se škola nachází.
PS.
Pro některé je cizím jazykem i jejich mateřský jazyk.
Výraz „jaká škola“ je významově odlišný od výrazu „která škola“ .

klumprt

Vybírat si fakultu VŠE podle výuky jazyků… Vskutku zvláštní.