Jaká je lepší zmrzlina?

Nejlepší odpověď
anonym

jiní...

Doplňuji:
Jak je rok dlouhý, ani mě nenapadne si ji koupit, no vážně 🙂 Jako malá jsem si kupovala vanilkovou, nebo kakaovou, vždy do kornoutu, už tenkrát mi nějaký nanuky nechutnaly vůbec a ty drahý nanuky jsou hrozně sladký.

Další odpovědi
gecco

jiní...

Pistáciová…
Ale opravdu pistáciová – z oříšků a smetany, ne ta na zeleno obarvená…
😉

dědapetr

jiní...

Jakákoliv citrusová udělaná doma a bez cukru.

briketka10

jiní...

kupuju si jen Míšu není tolik sladký 😁

hubice

jiní...

kupovaná
Doplňuji:
v obchodě

andyana

točená míchaná

melanie

kopečková

ReHu

jiní...

Nejlepší je nešizená a taková, která chutná.
Je pak úplně jedno, jestli je točená nebo kopečková.

Sage108

kopečková

katycat

kopečková

anonym

Měla jsem včera točenou míchanou,která byla dobrá,ale ten oplatek chutnal nějak mentolově…

gecco

Tak to bacha – aby nebyl z mentolek…
😉
Dokonce už i do klasických ´vembloudů´ nějakej markeťák (kretén) zkoušel ´zabudovat´ mentolovou kapsli…

cochee

Nesmíš ten filtr tak moc žmoulat 🙂