Jaká je kosmetika Mary Kay?

Zdravím, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s kosmetikou Mary Kay. Plánuji si od tohoto výrobce objednat parfém a zajímalo by mě, jestli vydrží na těle. Mám s tímto špatné zkušenosti u parfémů značky Avon. Za jakoukoliv informaci budu vděčná. Děkuji za odpověďi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Parfém na těle jistě vydrží, mají pěkné vůně, ale já osobně používám parfémy B.U. a Puma ty jsou skvělé. Jinak klasická kosmetika Mary Kay mi moc nevyhovuje. Pleť se docela zhoršila při jejím užívání doporučuji Artistry. Ta má výborné výsledky a je čtvrtá nejlepší na světovém trhu. A cenově perfektně přiměřená výsledku.

Osobně nedoporučuji...byla jsem na několika setkáních, kdy lákali nové lidi ke spolupráci a vůbec se mi nelíbil přístup a výrobky mi přijdou drahé a především nesplnili mé očekávání. Volila bych raději jinou značku, třeba právě Adidas. Měla jsem i parfém Enigma od Oriflame a ten mi vydržel celý večer a cítila jsem ho i ráno...

Pokročilý

mary kay má určitě kvalitní parfémy :)

Mary Kay je jistě kvalitnější než avon, parfémy vydrží na těle dlouho. Ale jednou jsem se značkou Mary Kay nechala nalíčit na ples a po 2 hodinách jsem neměla na obličeji nic jiného než trochu řasenky a ze stínu zbylo opravdu hodně málo

Pokročilý

drahé a né moc kvalitní

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.