jirka F

Jaká byla vaše vůbec první odpověď na otázku na tomto serveru?

Moje byla myslím že jestli věříte v duchy.

zdroj obrázku:pixabay

ps:nedokážu tento server opustit mám to tady rád a dobrovolně odsuď jít nehodlám.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak to vím naprosto přesně: vůbec si to nepamatuju. A zjišťovat to nehodlám, to bych se musel prokousat skoro 16 tisíci odpověďmi zpátky… Jak je vidět, jsem velice odpovědný člověk.

Další odpovědi
Drap

U každého si můžeš vyhledat, pokud to potřebuješ vědět, a nemusíš se ptát jak malé dítě.

iceT

No a že bys třeba počkal až odpoví víc lidí… nemusíš otázku hned zamykat.
Moje první odpověď byla na otázku jak se jmenoval jeden seriál.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-jmenoval-serial