Avatar uživatele
anonym

Jaký je váš názor, kde jste na nějakých stránkách upozorněni, že máte vypnout AdBlock?! Vypnete jej?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, gecco před 3280 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Docela by mne zajímalo, jak web zjistí, co kdo (ne)má zapnuto.
Jestli pomocí java scriptu, má u mě smůlu …

AdBlock nepoužívám, stačí mít vypnutý java script a cookies (jedno,
druhé nebo obojí povolovat jen tam, kte to potřebuji).
Dokonce i tam, kde občas musím kvůli nefunkčnosti některých prvků
java script povolit (např. zde), mne reklama neobtěžuje, protože jsem
zakázala java script pro Google, od něhož je u nás většina reklam …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Adblock nepoužívám,tudíž jej vypnout nemohu,upoozrnění nedostávám.
Jaký používáš prohlíčeč?Myslím,že firefox,co zkusit nejnovejší IE?Snad bys to tam neměl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Nepoužívám AddBlock…
😉
Na druhou stranu – na mnoha stránkách ´vyžadují´ zapnutí cookies – a na to nereflektuju…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Osobně Adblock nepoužívám, protože je mi jasné, že většina obsahu, který je nyní zdarma by bez reklam byl placený. Kdybych se měl k tvojí otázce postavit tak, že ho mám a řeším pouze své pohodlí na internetu, zajímalo by mě, co by se stalo pokud ho nevypnu. Snížím použitelnost dané stránky? Mohu docílit toho, že na mou IP adresu dostanu blokaci a na danou stránku se nepodívám? Zajímaly by mě důvody proč vypnout a důsledky toho, pokud nevypnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bohužel jsem v tomto neinformovaný, tudíž vůbec nevím o co jde.Čili nic s tím sdělením nedělám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Ne, protože kvalita obsahu často není taková, jakou bych si představoval. Bohudík zatím všechny servery, které navštěvuji, mne tímto upozorněním nezatěžují, přesto si neodpustím drobnou kritiku na některé servery o počítačích, IT a internetu, mobilních telefonech, ale výjimkou nejsou ani některé zpravodajské servery, kde kvalita, na první pohled seriózního serveru, po rozkliknutí článku připomíná bulvární plátek, mnody plný základních gramatických chyb, jako je například shoda podmětu s přísudkem.

Tudíž AdBlock, přesněji funkci „Ochrana před sledováním“ nechávám zapnutou, včetně naimporovaných filtrů.
Doplňuji:
ivzez: Většina detektorů jede přes Javascript, ale ty chytřejší zase budou při vypnutém JS jej chtít zapnout.
http://antibloc­k.org/?p=script

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NeřeknuCZ

Jak na kterých. Běžně ho nevypínám, ale když se dívám například na německou televizi a jediný živý přenos na internetu má stránka, která vyžaduje vypnutí AdBlocku tak nezbývá nic jiného, než jej vypnout …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

mám ho zaplý neustále a měnit to nebudu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek