monka

jaká budou vaše velikonoční vajíčka ?

vím že je to trochu brzy …

Nejlepší odpověď
dědapetr

U nás čokoládová.

Další odpovědi
Drap

U nás klasika, barvené v cibuli s motivy lístků a toho co najdeme v okolí

panenka

u nás budou stejné jako u uživatele Drapa a protože mám taky děti tak i čokoládové.

zdeny

U nás slepičí, určitě 🙂

lola

Žádná,přítel vařená vejce a čokoládu nerad a ani k nám nikdo na koledu nechodí,tak se s tím nemusím patlat!

venkovan

Já doufám, že v přírodní barvě, nerad bych je měl na modrofialovo zelenožlutě obložená ledem.
Ale pro koledníky čokoládová, marcipánová apod. Když vidíme po Velikonočním pondělí slepičí vajíčka rozbitá na ulici apod., tak se domníváme, že mnoho koledníků si vajička jako takového neumí vážit. Tak za trest dostávají sladká – zubař je bude dřív očekávat.