Elizabet

Jaká barva se hodí k zelené?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat která barva se nejlépe hodí k zelené..děkuju.

Nejlepší odpověď
Adula.57

Jednoznačně oranžová! V irsku nebo-li zelené zemi jsou všichni zrzaví …

Další odpovědi
dědapetr

Každá barva,protože v přírodě je podklad zelený a květy různobarevné.

Babsi

Podle mě žlutá a určitě i černá, ta se hodí ke všemu a podle odstínu zelené možná i nějaký odstín modré..

myšpulín

Těch barev je víc, např: modrá, hnědá, černá, bílá, červená, růžová…

terry

Na čem? A zelená tmavá či světlá?
Někam se hodí červená, jinam černá nebo šedá.

kamila44444

hlavně žlutá..! ale jinak ještě může být: bílá,hnědá,oran­žová,černá,fi­alová

Bublinnka

Kontrastní barva k zelené je červená. Takže červená. Pak už jen správně zvolit odstín.

samicek333

Souhlasím s předchozími odpovědmi, i když záleží na odstínu, hodí se k ní strašně moc barev, ale taky se mi k ní nejvíc líbí oranžová