gutperson

Jaká barva košile se hodí k růžové kravatě?

Moje přítelkyně bude mít růžové šaty, tím pádem bych volil růžovou kravatu, jen nevím jakou barvu košile vybrat. Jestli normálně bílou nebo třeba černou…

Odpovědi
elkon

To záleží také na barvě obleku, růžová kravata se nehodí ke každé barvě obleku. Ale bílou košilí nic nezkazíš. Ale já bych to viděl spíše na růžovou košili (stejný odstín, jako budou šaty partnerky) a barvu kravaty podle obleku (ne stejnou, ale aby s oblekem ladila), aby se to „netlouklo“.

cappuccino

Ja si myslim, ze ruzovou kravatu si nemuze dovolit kazdy! Ta se musi umet nosit.
Mozna udelas lip, kdyz si vezmes nejakou jinou. Treba staci jen ruzovy kapesnicek.
Pokud si nejsi jisty, porad se s pritelkyni.

Tomadollar

Pokud to není moc formální akce tak černou, s bílou košilí by mi to připadalo moc světlé.