lovec12

Jak zvýšit testosteron

Ahoj. Jak zvýšit přírodně testosteron?, hledal jsem hodně a hodně věci se všude lisi. Ma s tím někdo nějaké zkušenosti?;)

Odpovědi
dejavu

Nijak, pokud nechcete být uřvané, plešaté hovado, které se rve na potkání a ženy před ním zdrhají. :)

rigormortis

Fyzická zátěž…posilovat a cvičit i agresivitu.
Pohybovat se mezi lidmy (diskotéky…ale bez alkoholu).
Bojovat o ženy s ostatnímy muži.

da ny

Předpokládám, že ještě nejste v andropauze ;)
http://www.ve­gall.cz/clanek/zo­brazit/sarapis-pro-muze-andropauza-muzsky-prechod?utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=diagnoza-muzi-010314&utm_con­tent=testoste­ron
O užívání stimulantů rozhoduje nejlépe lékař.
Pokud se jedná o sport, buďte opatrmý. Při užívání doplňků se často projevuje i agresivita, změna chování !!!
http://www.fit-pro.cz/anabolizery-a-no-doplnky/stimulanty-testosteronu
Může dojít též k dlouhodobé „tiché podpoře“ některých závažných onemocnění u mužů (ca varlat, prostaty) u kterých se během léčby naopak musí hormonální cestou tlumit tvorba testosteronu ;.)