Jak zviditelnit vlastní firmu v našem městě a "přitáhnout" klientelu?

Jedná se o nově otevřený ochcod s autodíly a možnost montáže. Samozřejmost je příjemné jednání, krátká dodací lhůta a plnění slibů. Prozatim jsem roznesl letáčky všude, kde mě napadlo a hledam další finančně dostupnou možnost jak na sebe kladně upozornit.
Doplňuji:
Psal jsem o dostupných variantách, rádio a televize nepřipadá v úvahu, Den D jistě nebude to pravé, už i reklamní cedule na veřejné osvětlaní jsou finančně náročné. Na stránkách se pracuje a na seznamu doplnim, to je zdarma. Letáčky ještě zkusim roznést po okolních vesnicích a napadlo mě i po barech, restauracích atd. Vyhlásit rozhlasem je také ještě reálné.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Den D,,ten určitě zabere,,,

Další odpovědi:

Zlatý

Roznést letáčky,dát to na internet ,nechte si to vyhlásit i v rozhlase,pokud máte kábelovku tak i do si dejte váš inzerát.Zkuste zajít na poštu ve druhé vesnici tam jich poproste zda by vám to mohli i oni roznést.

Výrazná propagace v místě obchodu, aby každý, kdo jede kolem, si obchodu všimnul a poznal, co nabízíte.
Určitě reklama na internetu - vlastní webové stránky (to se dá pořídit za pár korun), 100% reklama na seznam.cz.
A u autodílů to možná není tak podstatné, ale i tak působí vždycky lépe, když člověk nepíše s hrubkama :-)

Zlatý

Také umístit na internet a do místních novin a místní rádio,použít své známé aby dávali doporočení protože každý známý ma svého známého.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.