Kukule

Jak zviditelnit stránku na facebooku??

Založila jsem si stránku na facebooku,kde prodávám zboží a tak…Jenže už dále nevím jak stránku zviditelnit,zatím máme liky jen od svých kamarádů a těch nejbližších.Chceme se lépe zviditelnit,hlavně zadarmo,protože ostatní stránky se stejným zájmem prodeje zboží mají i 2000 liků . Prosím pomoc!

Odpovědi
Lamalam

FB nepoužívám, ale myslím si, že to není nejvhodnější platforma pro prodej čehokoliv a nějaké liky určitě prodej zboží nezvýší. Jestli to myslíš opravdu vážně, zadarmo toho moc nepořídíš, zařiď si „normální“ e-shop a zaplať si SEO konzultanta.

Klaproth

To, že konkurenční stránka má hodně laiků, nic neznamená. Založ si e-shop, a Facebook využij k jeho propagaci.