Kadulka

Jak propagovat stránku zadarmo na internetu?

Jak co nejlépe a hlavně zadarmo po internetu propagovat stránku? (prodávám onnline šperky – www.fler.cz/kadulka-0 ) Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Odborně se tomu říka SEO optimalizace

je to dost složité, pošli mi raději mail michal.kolesa@seznam.cz

je to práce na dvou úrovních.

  1. nejdřív ta stránka musí být na to „připravena“ tedy, že máš v nadpisu a v titulku stránky nebo podnadpisu, nadpisu tabulky, popisku obrázku tazv. klíčové slovo to je to co zadáváíš do Google když něco hledáš, např. když hledáš něco o potápění tak zadáš klíčové slovo potápění to je sice moc obecné, ale pak to lze upřesňovat např. potápění na nádech kdýž máš toto přímo v popisku obrázku, tabulky, podnadpisu, nadpisu stránky,titlky tak je velká praděpodobnost, že to Google, Seznam zařadí do výsledků hledání (to je to co ti Google a Seznam vyhodí, když po napsání slova stiskneš Enter nebo klikneš vyhledat)

2)

Tato část je možná o něco důležitější protože Google a Seznam zařazují stránky ve výsledku vyhledávání výše podle toho kolik stránke na tvojí stránku odkazuje.

Takže dej si odkaz do katalogů, nikoliv OBECNÝCH, ale specializovaných v kategorii Sport, do diskuse o potápění.

Existuje rtazv. výměna odkazů to znamená, že se s majitelém podobného webu o potápění domluvíš, že ti dá na svoje stránky odkaz a ty pak dáš odkaz a jeho stránku na svůj web o potápění. Samozřejmě ještě záleží na návštěvnosti to webu na který jsi si ukecala odkaz.

Vysvětlil jsem to pochopitelně ?

Když tak napiš, rád poradím. Přečetl jsem o tom snad 3 knížky.

Další odpovědi
anonym

Zadarmo propagaci neuděláš musíš si zaplatit
https://www.sklik­.cz/
Doplňuji:
Pokud nemáte peníze nezbývá vám než plnit stránku zajímavým obsahem protože vyhledávače milují zajímavý originální obsah s filmy a obrázky obsah je základ pro velikou návštěvnost!

Petrpan

Co vyzkoušet http://www.Stov­komat.cz? Zkus tam přidat své produkty, je to zajímavý prodejní kanál.

Hlada

Z hlediska SEO je to tak, jak praví Michal. Problém ovšem je, že vy jste uživatelem cizích stránek a do kódu nevlezete. Lepší bude udělat si vlastní stránky a na nich udělat optimalizaci na to, co konkrétně nabízíte. Tipuju, že se do měsíce sama a zadarmo dostanete do lepší pozice. Jestli to není proti pravidlům, tak můžete stránky navzájem svázat odkazy, což vám opět pomůže.

Broccoli

Možností propagce je několik https://linkla­dy.cz/propaga­ce-webovych-stranek/ Co třeba Linkbuilding? 🙂

EveProch

Na propagaci jakéhokoliv projektu existuje Spusteno.cz. Je to zdarma, snad to pomůže.