n_kodies

Jak zrychlit čas?

Při činnostech, které mě nebaví, čas utíká pomalu, a které baví, tak zase rychle (to asi každý zná), zajímá mě ale, jak si to koukání do zdi ve škole trochu urychlit…

Nejlepší odpověď
Rokio

Věnovat se učení a být v hodině aktivní.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, chtělo by to se věnovat učení, ale to vlastně někoho, kdo přemejšlí, jak po škole půjde na pracák nezajímá …

Gus_Fring

Nepohybuj se a dostaň se do vyšší výšky. Poté bude podle teorie relativity pro tebe čas rychlejší. Ideální by bylo se dostat někam s větší gravitací.

nikolqa.o

Ráda bych tě viděla, až budeš chodit do práce. Pokud totiž budeš dělat práci, která nebude tvým koníčkem, věř, že ti to bude utíkat ještě pomaleji, než ve škole a bude to mnohem větší opruz. To pak budeš ještě rád na školu vzpomínat. :D

Edison

Subjektivní čas nelze zrychlit. Lze jen vše ostatní zpomalit. Což odpovítá tomu, co píše Gus.

Drap

Já bych potřeboval zpomalit. Naplánuji si něco za určitý čas a nemohu to stihnout.

Edison

Drape, to ale není problém času, ale plánování. 😁