klob1

Jak změnit spuštění vyhledávače?

Zkusil jsem zadat, výchozí vyhledávač, ale nepomohlo. Např. aktualizace nebo cokoli a spustí se vždy Internet Explorer. Mám systém Vista32. Ať zadám jako výchozí Seznam. Gogole, nebo Mozilla Firefox, tak stejně se to spustí ten Explorer. Když ťuknu si na ikonu těch tří, tak se spustí vždy. Jenže problém je, že ty aktualizace od programů nebo, když si to potřebuje stáhnout z netu, tak automaticky to otevře Internet Explorer. Jsem omezený počítačem a systémem na něco novějšího. Děkuji.

Odpovědi
elkon

V Google Chrome otevřete nastavení, vpravo nahoře tři tečky. Kliknete na Nastavení a pak nastavíte výchozí vyhledávač v roletce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.