JanaViki

Jak změnit obrázek u písničky v mobilu?

V telefonu (Samsung Galaxy S III mini) mám seznam písniček (od Kelly Clarkson po úplně cizí zpěváky/zpěvač­ky/kapely) a u každé písničky mám fotku, kterou mám automaticky ve fotogalerii (támhle u jedný mám meme face, u jiné kytku a na další jsem třeba já:D) a chtěla bych si tam dát něco jiného. Jak to mám udělat? Myslím, že je to nějak přes „Moje soubory“. Děkuji

Odpovědi
Jsemtady

No pokud pisnicku spravne pojmenujes a vyplnis id3 tag, tak by se ti mel stahnout spravnej obrazek, pripadne jde do toho tagu nejaky vlozit. Je na to i aplikacemi co umi ty origo covery postahovat