Jak změnit IP adresu ?

Potřebuji na jednom PC 2 IP adresy ale né různé programy na měnění ale abych měl dvě stále IP adresy.
Doplňuji:
led : nemáte pravdu , spíše je to jako chtít v jednom telefonu dvě čísla což jistě jde buďto máte telefon na dvě sim nebo si necháváte přesměrovávat hovory , tak prosím lidi co o tom nic nevědí a jen tak hádají nepište 🙂 , jinak
Bedy : dík ..

Nejlepší odpověď
led

1 pc = 1 IP
Je to, ako by ste chceli dve adresy trvalého bydliska v tom istom doklade.

Další odpovědi
Bedy

No budete muset použít stejný proxy server pro 2 počítače – jukněte na http://freepro­xylists.net a tam si vyberte nějaký ten server a vložte to do nastavení připojení do obou počítačů.

Pozn.: Pokud chcete změnit i host jméno, tak použijte High Anonymous nebo některé Anonymous servery – kdyžtak si to můžete zkontrolovat na mojeip.cz

KdoSiOdJinud

Ouuu – tady to bude složité 😁

led má pravdu, jen bych to blíže specifikoval: 1síťová karta = 1 adresa ip

Další možnost je směrovat provoz každé té aplikace od jiné „anonimizační“ sítě typu TOR apd… nebo přes proxy obecně. Olalá, máš více různých ip na „jednom“ pc…

Koncová, tvoje ip však bude skutečně jen jedna – pokud tomu nerozumíš, nepeskuj tu…

anonym

IP adresa přes proxy jde změnit, ale proxy servery nedosahují download ani 500 kB, jelikož jsou umístěny v zahraničí tak že načítání stránek bývá velmi zdlouhavé. Poskytovatel ti ji může taky změnit ale záleží na dohodě.

briketka10

sengKS víš co ??
nejlepší bude zeptat se svého správce sítě !!
led má pravdu na 1 PC je 1 IP adresa a je to !!

led

ad sengKs,
ak reagujete na nejaký text, pozorne si ho prečítajte…
než vypustíte slová kritiky, popremýšľajte, či sú oprávnené…

anonym

No jsou oprávněné jistě že ano , to co jste napsal není ani zdaleka podobné mé problematice , jediný pravdu má bedy , a na pokaď o této problematice nerozumíš ( stejně tak " kdosiodjinud " ) tak jen chci aby nepsali to není ni špatného stejně jako já nemohu mluvit o kardiochirurgii tak jen žádám když se vy nevyznáte v tomto tak nepište :) …

led

koniec diskusie, použite rozum.