El dejvo

Jak změnit IP adresu..

Potřeboval bych si změnit IP adresu nevíte jak? Napiste podrobnosti.

Nejlepší odpověď

Záleží na tom kde. Pokud stačí přes broswer (prohlížeč) tak použíj program Tor, který používají i pedofiliové, obchodníci s drogama a podobní lidé, nebo nějakou free proxy seznam najdeš zde http://proxy.or­g/cgi_proxies­.shtml.
Pokud třeba v nějaké hře tak to budeš muset poprosit providera (poskytovatele internetu) o změnu IP, za to se většinou platí.

Další odpovědi
Jsemtady

S tim se musis obratit na providera.
Pokud ji dostavas automaticky z dhcp, tak ma platnost bezne nekolik dni, teoreticky by mohl pomoct reset modemu, nejspis dostanes ale znovu stejnou.
Pokud mas pevnou, tak bys musel zavolat providerovi a nechat si ji vymenit, coz stejne nejspis budes muset.
Casto navic muzes mit jen vnitrni ip, takze ani venkovni nezmenis. (Leda snad u dsl, atp. byva ip dostupne z venku.) Za pevnou verejnou ip pokud ji nemas se neco priplaci, tak do 100 kc.