jak zjistit něčí trvalý pobyt (otce)

poraďte jak zjistit něčí trvalý pobyt (otce)

Nejlepší odpověď
martin1234

na meskym urade ti to jen tak nedaji ale jsou povini mu zaslat tvuj dopis treba rekni kvuli zdravotnimu stavu a do tveho dopisu nemuzou nahlizet pak jen cekat zda se ozve

Další odpovědi
Linamo

Tak na tohle jsem se ptala primo na mestskem urade primo kompetentniho zamestance. Databaze obyvatel je tajna a nejde o udaje zazadat nebo neco takoveho oficialni cestou. Informace o vasem trvalem pobytu poskytnou jen vam skrze obcansky prukaz a zadost. Ani k udajum manzela ci jinych prislusniku vasi rodiny se neda dostat. Samozrejme zamestnanci pristup k osobnim datum maji, takze pokud mate zname na MU nebo mate zaludek zkusit nejakou slabsi povahu podplatit, tak se vam mozna zadari…

Jeste me napadlo zaplatit si soukromeho detektiva…