Karolijuri

Jak zjistím, zda si kupující přepsal auto?

Kupujici podepsal smlouvu a poštou jsem mu poslala plnou moc k přepisu. Měsíc od podpisu kupni smlouvy mi napsal že auto neprepsal a pozaduje peníze za opravu které do auta investoval..

Nejlepší odpověď
cukrar

Jak může být tak někdo líný, nebo hloupý. Tolika lidí se již napálilo, a na jiné poradně se toto řeší 1× týdně.
https://www.po­radte.cz/auto-moto/32098-novy-majitel-neprepsal-vozidlo-neplati-pojis.html?datum

Musíte donutit kupce, třeba osobní návštěvou, aby vozidlo převedl na sebe. Sdělte mu, že pokud to neudělá do 5 dnů, zneplatníte mu doklady od vozidla.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Jak to zjistíš? Zajdi si na odbor dopravy a pokud máš doklady k autu, tak ti to sdělí, ale zase pokud máš doklady k autu, tak nic bez nich přepsat nemohl.
A jinak ti hrozí pokuta, za to že jsi neprovedl přepis-ano tobě a máš na to 10 dní.
A jinak doufám, že platíš povinné ručení.
No jednoduše řečeno jsi v pr…, pokud jej nedonutíš auto přepsat.

Kryšpín

Naivka a český machýrek v české dolině

elkon

Ten kdo přemýšlí, auto odhlásí a pak je na novém majiteli, co provede.

cukrar

alkon, nic ve zlém, ale o problému nevíte vůbec noc. Odhlásit vozidlo nejde.

klumprt

takhle už to pár let nefunguje.

elkon

Ano, už je to pár let, co jsem auto prodával rovnou, bez bazaru. Jak je to tedy? Dík.