tomtom.b

Jak zjistím majitele podle SPZ?

Nejlepší odpověď
anonym

Legálně nijak – pokud nejsi policajt…
___
Leda – nahlásit přestupek či trestný čin spáchaný provozem vozidla a tím by ses pak stal svědkem nebo poškozeným případného přestupkového či trestního řízení – a s majitelem by ses tak mohl seznámit… A on s tebou…
😉

Další odpovědi
cukrar

Tome, pokud nebudete mít právní zájem, nemůžee zjistit tuto informaci, a to je taky správně.
proč bych měl vědět, že toto vozidlo patří tamtomu člověku…

anonym

Majitele nezjistíš,zjistíš pouze u které pojišťovny je auto pojištěno
https://ic.ckp­.cz/ICwww/ser­vlet?_page=se­archSPZ&lngID=1
vyzkoušej to na svém autě.

led

V registri držiteľov ŠPZ sa môžu „prehrabávať“ len oprávnení pracovníci.
„Človek z ulice“ sa priamou cestou, žiadosťou v registri ŠPZ, nemôže dozvedieť meno držiteľa ŠPZ. Jedine podať žiadosť na políciu so zdôvodnením a tam rozhodnú, či žiadosť spĺňa potrebné podmienky a informáciu sprístupnia, alebo nie.