Rasta Power

jak zjistim kdy mi konci zakaz rizeni kdyz sem nikdy nemel ridicak

Nejlepší odpověď
elkon

Kretény, kteří jezdí bez řidičáku, by měly zavírat do basy, protože ohrožují nejen sebe, ale celé okolí.

Další odpovědi
cappuccino

V okamziku silnicni kontroly:)

Pepa25

Z textu rozhodnutí o zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel musí být zřejmé, na jakou je dobu.

paul1

Nemůže skončit něco, co ani nezačalo. Rozhodnutí o zákazu řízení se vydávají soudním příkazem řidičům vlastnícím řidičák , dopustivší se nějakého závažného přestupku.

Mravenec

Ty si neuchováváš rozhodnutí meritorní povahy? To svědčí o tvém nezodpovědném způsobu života. Raději vůbec za volant nesedej. Normálně jdi do autoškoly a ta tě vyrazí sama, pokud bys měl zákaz řízení.

Mravenec

Paul, to není pravda. Pokud dutohlav řídil bez řidičského oprávnění, již toto je důvod uložení trestu zákazu činnosti na 1–2 roky. Proto se nevyplácí jezdit “kondiční jízdy” s kamarády, když ještě osoba není řidič. Pak si čekání na řidičák prodlouží.