Makik

Jak zavázat doktorskou roušku?

Zdravím, máme teď mít s kámoškou asi za hodinu karneval a já mám jít za doktorku, ona za zraněného. Mám takovou tu hygienickou doktorskou roušku, ale nevíme jak ji zavázat (v nejlepším případě aby šla sundat na krk – kvůli pití atd.)
Předem díky!
PS: omlouvám se za případnou špatnou kategorii, ale nevěděla jsem, kam to dát

Odpovědi
gecco

…„taková ta“…
😉
Roušek je několik druhů, dneska už se nejčastěji používají jednorázové s gumičkou…
😉
Pokud máš „takovou tu“ klasickou se čtyřmi šňůrkami, pak se horní zavazují na zadní část temene hlavy a spodní na týl.
Sundat – no, přinejhorším si ji rozvážeš, ale horní šňůrky by měly jít stáhnout na týl…