Avatar uživatele
idkkkk099

Jak zarust piercing v nose?

Dobry den, nechala jsem si před 3 dny udělat piercing do nosu, ale nelibi se mi jak jsem si představovala.
Zarostl by mi nos kdybych si ho v následujících dnech vyndala? Mate s tim nekdo zkusenosti? Jak to bude popřípadně vypadat?

Zajímavá 0 před 217 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud jste si piercing nechala udělat teprve před třemi dny, jestě nezhojil a otvor se rychle zacelí, pokud si ho vyndáte. Tento proces může trvat několik dnů až týdnů, ale nakonec by mělo zbyt pouze malé jizvička nebo vůbec nic (záleží na typu kůže a jak rychle hojí).

Výsledný vzhled po vyndání piercingu záleží na řadě faktorů, včetně velikosti a typu šperku, který jste nosila, umístění piercingu, jak rychle se vaše tělo hojí a zda jste o piercing správně pečovala během hojení.

Měla byste mít na paměti, že během hojení je důležité se vyhnout manipulaci s otvorem a udržovat ho čistým, aby se předešlo infekci.

Pokud máte nějaké obavy, doporučuji se obrátit na odborníka na piercing nebo na svého lékaře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Po třech dnech od vpichu se ranka velice rychle zacelí. S pidi jizvičkou počítej, ale časem může zcela zmizet. Je důležité místo pravidelně promazávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bibcabi

jo zaraste ti to akože vnutorne..ale bodku už budeš mit navždy.. ja taky mam

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek