P70

Jak zapůsobit na co největší publikum?

Dobrý den, dělám takový malý projekt (týkající se volnočasových aktivit) a zajímalo by mě jak ho dostat mezi lidi s minimálními náklady. Sociální sítě, vyvěsit po městě plakáty to je tak vše co jsem vymyslel. Napadá Vás něco nebo snad znáte nějaké marketingové „finty“? Děkuji

Nejlepší odpověď
ivzez

„Marketingová finta č. 1“ je připravit tak dobrý
projekt, aby jej lidé sami doporučovali dále.

Další odpovědi
dubraro

Ne, že bych ti chtěl radit, ale působit na největší publikum s nejmenšími náklady umějí nejlépe teroristé. Používají ke zveřejnění svého názoru sdělovací prostředky jako zesilovač, který nemusí platit.

lota

Řekla bych, že co největší publikum s minimem nákladů se dá sehnat na sociálních sítích, ale určitě to vyžaduje snahu, není to tak úplně zadarmo.