Stewe

Jak zapojit vypínač KOA 7 k motoru štípačky Hecht 660?

Potřebuji foto zapojení na svorkovnici jednofáz. elm. štípačky HECHT . Zapojení vypínače KOA 7 na svorkovnici.
Nedaří se mi sehnat schéma svorkovnice elm. Hecht, katalogové č. H66087. Štípačka Hecht 660 , vypínač KOA7.
Někdo to zamíchal. viz. foto.
Takže , jak zapojit vypínač KOA 7 k motoru štípačky Hecht 660?
Moc děkuji

Odpovědi
elkon

Nepotřebuješ schéma svorkovnice, ale otevřenou svorkovnici vyfotit. Jestli tento paskvil má být svorkovnice, tak to si zavolej někoho, kdo si tím bude chtít lámat hlavu. A zřejmě bude k tomu potřeba manuál, jak ta mašina funguje.

Stewe

ta fotka je tragická , stačií když to doma někdo otevře a vyfotí správně zapojenou svorkovnici

Dochy

Pochybuju, že by se v té fotce někdo vyznal. Požádej nějakého elektrikáře.