Stewe

Jak zapojit vypínač KOA 7 k motoru štípačky 230V

Potřebuji foto zapojení na svorkovnici jednofáz. elm. štípačky HECHT . Zapojení vypínače KOA 7 na svorkovnici.
Nedaří se mi sehnat schéma svorkovnice 1f elm. 230V. Štípačka Hecht 660 , vypínač KOA7.
Takže , jak zapojit vypínač KOA7 k motoru štípačky Hecht 660?
Moc děkuji

Odpovědi
elkon

Dej sem fotku svorkovnice toho motoru a napiš příkon, nebo sem dej ještě fotku štítku motoru. Takto položený dotaz je k ničemu.

elkon

Obecně – jednofázový motor, spínáme jednoduchým, jednofázovým vypínačem. Záleží samozřejmě na zátěži.