Pokročilý

Jak začít s motorsportem(nejlépe s formulí)?

Doplňuji:
A jak mám začít s motokárama :-))))))))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Začít rovnou s formulí jo. No můžu tě ubezpečit že 99% okruhových jezdců začalo u motokár.
Doplňuji:
No záleží z jaké jsi lokality. Motokára se nechá buď koupit a nebo postavit. Obrátit se na nějbližší autoklub kde jezdí motokáry. Počítej s tím, že to není nic levného. No jako každý motoristický sport.

Další odpovědi:

Zlatý

V každém případě musíš začít velice masivně šetřit. Pak se uvidí.

Pokročilý

:-) to bych chtěla taky začít, ale bylo mi jasné, že je to otázka hlavně peněz.. :-( mám strašně velký cit pro jízdu si myslím.. a v motokárách jsem porazila všechny své kamarády.. zkušené motorkáře :-DD ..čuměli teda :-) ..škoda no, že je to hlavně o penězích.. těžké se k tomu dostat asi :-( ..věřím, že bych dokázala být mezi nejlepšími!! ..nemám strach a jsem neskutečně soupeřivá a chci být vždy prvnííí.. vychytávám každou zatáčku, každé přibrzdění do extrémního detailu :-)) ..áááách.. formule by byl sen! :-) ..kdyžtak písni na mejl.. třeba můžem zajít na motokáry společně!! :-DD a dáát si závod! B-)

Pokročilý

To já zavodim se sousedem se zahradnima trakturkama na trávu,on má starýho Johnsereda,stav nic-moc,na řizeni zemědělsky vůle,motor už neni co býval a blbne mu eletrika,já mam zánovni Hondu,jetej jen na plnou syntetiku Motul 300W,plot je dělici čára,minuly sečeni jsem vyhrál na cely čáře,si nepřebrousil břity a trávu vic žvatlal než sekal,po mě golfovej trávniček,ale je to adrenalin řítit se po nezpevněnym povrchu 10km v hodině..motor v maximálních otáčkách a sebemenši zaváháni a předjel by mě s Johnym,vyhrál jsem kusovku a šly jsme to dosekat,hlavni je si předem projít trat(zahradu)jestli tam neni nejakej kamínek nedej bože ktrčičak,vůně rozmaširovany trávy,a v motoru spálenych fosilnich slimáku,plžu a mlžu je k nezaplaceni,je to nebezpečny a riskantni takhle závodit,ale vyhra stojí za to,soused Tonda řikal neni duležity vyhrát,ale nasrat vytěze a hned začal,ten plot spraviš,nebo ho zbouřu a postavim o pět metrů dál.Je to kamoš,ale potvurka to je..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.