HDMI

Jak začít s motorsportem(nej­lépe s formulí)?

Doplňuji:
A jak mám začít s motokárama 🙂

Nejlepší odpověď
Ar

Začít rovnou s formulí jo. No můžu tě ubezpečit že 99% okruhových jezdců začalo u motokár.
Doplňuji:
No záleží z jaké jsi lokality. Motokára se nechá buď koupit a nebo postavit. Obrátit se na nějbližší autoklub kde jezdí motokáry. Počítej s tím, že to není nic levného. No jako každý motoristický sport.

Další odpovědi
Děda Louda

V každém případě musíš začít velice masivně šetřit. Pak se uvidí.

Curiosity

🙂 to bych chtěla taky začít, ale bylo mi jasné, že je to otázka hlavně peněz.. ☹ mám strašně velký cit pro jízdu si myslím.. a v motokárách jsem porazila všechny své kamarády.. zkušené motorkáře 😁 ..čuměli teda 🙂 ..škoda no, že je to hlavně o penězích.. těžké se k tomu dostat asi ☹ ..věřím, že bych dokázala být mezi nejlepšími!! ..nemám strach a jsem neskutečně soupeřivá a chci být vždy prvnííí.. vychytávám každou zatáčku, každé přibrzdění do extrémního detailu 🙂 ..áááách.. formule by byl sen! 🙂 ..kdyžtak písni na mejl.. třeba můžem zajít na motokáry společně!! 😁 a dáát si závod! B-)

olda12

To já zavodim se sousedem se zahradnima trakturkama na trávu,on má starýho Johnsereda,stav nic-moc,na řizeni zemědělsky vůle,motor už neni co býval a blbne mu eletrika,já mam zánovni Hondu,jetej jen na plnou syntetiku Motul 300W,plot je dělici čára,minuly sečeni jsem vyhrál na cely čáře,si nepřebrousil břity a trávu vic žvatlal než sekal,po mě golfovej trávniček,ale je to adrenalin řítit se po nezpevněnym povrchu 10km v hodině..motor v maximálních otáčkách a sebemenši zaváháni a předjel by mě s Johnym,vyhrál jsem kusovku a šly jsme to dosekat,hlavni je si předem projít trat(zahradu)jestli tam neni nejakej kamínek nedej bože ktrčičak,vůně rozmaširovany trávy,a v motoru spálenych fosilnich slimáku,plžu a mlžu je k nezaplaceni,je to nebezpečny a riskantni takhle závodit,ale vyhra stojí za to,soused Tonda řikal neni duležity vyhrát,ale nasrat vytěze a hned začal,ten plot spraviš,nebo ho zbouřu a postavim o pět metrů dál.Je to kamoš,ale potvurka to je..