Jak zabránit přichytávání chloupků na šaty?

Na černé kalhoty se mi neustále přichytávají různé nečioty – chloupky. Vypadá to hrozně, nedá se v takovém oblečení chodit s pocitem, že mám špinavé oblečení..

Nejlepší odpověď
Lencis

Bohužel některé materiály působí jako magnet na nečistoty.

Prevence bohužel neexistuje, snad leda koupit kalhoty z jiného materiálu. Ale vřele doporučuji lepié válečky. Nevím jak přesně se to jmenuje, ale existují dva tipy, jeden je z takové lepivé umělé hmoty a je omyvatelný, ten se moc neosvědčil protože dlouho nevydrží. Pak ale prodávají takové na kterých je rolička jakoby s lepící páskou. Po použití se vrstva odloupne a vyhodí. Je to dokonalé nejen na oblečení, ale i na potahy doma v autě atd…

Další odpovědi
nikolkap

Vysát je.