kethi

Jak zaBlokovat internetové stránky na mobilnim telefonu (samsung galaxi s5)?

Prosim o radu vite nekdo jak muzu blokovat nevhodne internetové stránky na Samsungs Galaxi s5 , dekuji.

Odpovědi
anonym

Buď to jde v nastavení prohlížeče, ale většinou to nefunguje, nejde. Buď vypneš kompletně net (vyp/zap datové přenosy) nebo se s tím smiř . Nejlepší je ale nechodit na takové stránky. Vždy záleží na uživateli. I ty filtry se dají obejít.