Nina.r

Jak z PDC formatu na PDF ?

chci se zeptat jak z PDC formatu ( musim otevirat pres program Locklizard Safeguard) prevest na PDF soubor? Je tu mozne konvertovaní? protoze PDC format je uzamceny pdf :(

Odpovědi
anonym

Stáhnout LockLizard

Stáhněte si nejnovější verzi LockLizard. Volný program konvertuje PDC dokumenty do dokumentů PDF. Je k dispozici přímo z LockLizard.com nebo z download centra na Cnet.com. Postupujte podle pokynů na obrazovce po instalaci a nastavení LockLizard.
Otevření dokumentu

Klikněte na menu „Soubor“ po otevření LockLizard, a vyberte „Otevřít“. Vyhledejte PDC soubor, který chcete převést. Klikněte na „Open“ a soubor se zobrazí. Zadejte heslo, které jste vytvořili v dokumentu, pokud budete vyzváni.
Převod do PDF

Klikněte na „Soubor“ a vyberte „Odemknout“ Jakmile PDC soubor otevřel. Můžete být požádáni o zadání hesla podruhé. Počkejte, až program soubor odemknout a uložte jej jako běžný PDF.

Zdroj: http://www.an­swerbag.com/q_vi­ew/2274648