Salio

Jak vznikly monumentální a záhadné Stonehenge?

Já vím,říkáte si,že tohle je otázka pro samotné vědce,ale mě zajímá pouze Váš vlastní názor,chtěla bych si udělat úsudek o tom,jak se vaše názory shodují nebo naopak ,ajk se vaše názory liší.Předem děkuji za diskutabilitu

Nejlepší odpověď
annas

Přečtěte si odkaz.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/slyseli-jste-o-tom-co-noveho-zjistili-vedci-o-stonehenge

Další odpovědi
MrGandy

Bohužel tady není skoro možné mít vlastní názor, protože to, co sem lidé napíšou si někde mohli přečíst.

Mohli to vytvořit lidi nebo mimozemšťané…

Je to asi jako kdybych se zeptal, co říkáte na to, že se v Pyramidách tvoří elektrická energie a to v úmyslně vytvořených „cestičkách“?

dědapetr

Podle mého názoru.Je to zajímavá atrakce pro turisty,ale mě osobně je jedno jak to vzniklo a kdo to postavil.Jinak jsem už o tom toho četl dost a je na každém co si z toho vybere a čemu bude věřit.

Itter

Já tvrdím lidi, kteří byli podpořeni masivními biči.
Mimozemšťani určitě ne, ačkoli věřím, že jsou (je to velmi pravděpodobné). Kdyby tu byli tenkrát, byly by tu i dnes.

hanulka11

o tom už bylo napsáno hodně legend a všechny jsou zajímavé i když se moc a moc liší

myslím, že se mnoho lidí v dávné době nadřelo ,než toto dílo postavili, určitě to nevzniklo jen tak samo od sebe

to je můj názor