Avatar uživatele
Salio

Jak vznikly monumentální a záhadné Stonehenge?

Já vím,říkáte si,že tohle je otázka pro samotné vědce,ale mě zajímá pouze Váš vlastní názor,chtěla bych si udělat úsudek o tom,jak se vaše názory shodují nebo naopak ,ajk se vaše názory liší.Předem děkuji za diskutabilitu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, hanulka11, chudst před 4665 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Přečtěte si odkaz.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/slyseli-jste-o-tom-co-noveho-zjistili-vedci-o-stonehenge

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MrGandy

Bohužel tady není skoro možné mít vlastní názor, protože to, co sem lidé napíšou si někde mohli přečíst.

Mohli to vytvořit lidi nebo mimozemšťané…

Je to asi jako kdybych se zeptal, co říkáte na to, že se v Pyramidách tvoří elektrická energie a to v úmyslně vytvořených „cestičkách“?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Podle mého názoru.Je to zajímavá atrakce pro turisty,ale mě osobně je jedno jak to vzniklo a kdo to postavil.Jinak jsem už o tom toho četl dost a je na každém co si z toho vybere a čemu bude věřit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Itter

Já tvrdím lidi, kteří byli podpořeni masivními biči.
Mimozemšťani určitě ne, ačkoli věřím, že jsou (je to velmi pravděpodobné). Kdyby tu byli tenkrát, byly by tu i dnes.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

o tom už bylo napsáno hodně legend a všechny jsou zajímavé i když se moc a moc liší

myslím, že se mnoho lidí v dávné době nadřelo ,než toto dílo postavili, určitě to nevzniklo jen tak samo od sebe

to je můj názor

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek