Katrous

jak vyzkoušet brýle?

je nejaky program na internetu abych viděla jak v nich vypadám?nebo jestli to nejde táhnout do cyver kameru v laptopu :Dděkuji

Odpovědi
alex.agent

ahoj, myslím si že ne, jedině photoshop třeba. Tam si zkopíruješ ti brýle a flákneš si je na obličej :D jinak nevím…

hanulka11

Víš ono není jen o tom jak ti budou slušet,ale jak sedí na hlavě ,na nose -jestli nedřou někde- zrovna před měsícem jsem si pořizovala nové a věř, že to nebylo snadné -ale nakonec jsem vybrala .Jednou jsem si koupila pěkné ,že mi sluší,ale stále mne dřely za ušima – nerada jsme je nosila