Avatar uživatele
huxa

Jak vytvořit CD/DVD na PS2?

Dobrý den, mám playstation 2, chtěl jsem si zahrát na něj fifu10, ale CéDéčko mám už hodně poškrábané a nerozjede mi to…
stáhnul jsem si na cztorrent.net fifu pro ps2, poradil by prosím někdo z vás, jak dále postupovat, abych to rozjel?
zjednodušeně, jak rozjet na ps2 neoriginální hru, když jsem ve fázy, že ji mám v stahlou v PC?

jelikož jsem ji již jednou platil, odpadá jaksi starost s duševním vlastnictvím…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jarní VLK před 4284 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jarní VLK

tak to mas asi blbi taak zaprvi se to na PS2 vipaluje na CD a nez to vipalis tak z ty hry musis vitahnout veci co tam dal PC jako slozky na zbaleni ci zazipovani aby tam byli jen veci z ty hry a nic navic ale to neni ten hlavni problem ten je v tom plejdu nemas ho stopro cipovanej na prepalka obzvlast jesli mas ten za par kacek tam ti ani ty cipi nedaj a v tech drasich by mel byt ve vibave druha moznost je nainstalovat na nejakou memorku program co dela totez ale v praxi jsem to jeste nevidek dase sehnat pri na uloztu. OSO nemas Rocket Clak ten uplne prvni FB: Jaro Vlcek 92

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek