huxa

Jak vytvořit CD/DVD na PS2?

Dobrý den, mám playstation 2, chtěl jsem si zahrát na něj fifu10, ale CéDéčko mám už hodně poškrábané a nerozjede mi to…
stáhnul jsem si na cztorrent.net fifu pro ps2, poradil by prosím někdo z vás, jak dále postupovat, abych to rozjel?
zjednodušeně, jak rozjet na ps2 neoriginální hru, když jsem ve fázy, že ji mám v stahlou v PC?

jelikož jsem ji již jednou platil, odpadá jaksi starost s duševním vlastnictvím…

Odpovědi
jarní VLK

tak to mas asi blbi taak zaprvi se to na PS2 vipaluje na CD a nez to vipalis tak z ty hry musis vitahnout veci co tam dal PC jako slozky na zbaleni ci zazipovani aby tam byli jen veci z ty hry a nic navic ale to neni ten hlavni problem ten je v tom plejdu nemas ho stopro cipovanej na prepalka obzvlast jesli mas ten za par kacek tam ti ani ty cipi nedaj a v tech drasich by mel byt ve vibave druha moznost je nainstalovat na nejakou memorku program co dela totez ale v praxi jsem to jeste nevidek dase sehnat pri na uloztu. OSO nemas Rocket Clak ten uplne prvni FB: Jaro Vlcek 92