Angi-Shy

Jak vytvořit Brush ve Photoshopu, aby brush měl už přednastavenou reakci při tažení?

Brush vyrobit umím a umím ho i uložit, ale při tažení je brush stále stejný a naskládaný za sebou v řadě. Některé brushe co jsem si stáhla mají ale už přednastavenou reakci, třeba při tažení mají nahodnou velikost, rozptyl a nahodné kolísání úhlu.
Jak mám uložit nový brush aby měl taky už přednastavenou reakci? Hledala jsem na internetu i v angličtině, ale všude jen ukážou jak brush vytvořit a uložit a teprve potom při používání si nastaví vlastní reakce, což neni co potřebuju.

Odpovědi
Klaproth

To si musíš naskriptovat, ve Photoshopu se to dělá pomocí plug-inu Scriptlistener.