hippeace

Jak vystřihnout střed videa v pinnacle?

Ahoj zkusila jsem už mnoho demo programů na videa a střih vždy šel v pohodě (problém byl v tom že výsup z programu měl nestandartní příponu kterou neumí nic přečíst) a tak jsem si sehnala pinnacle ale nemůžu tu nikde najít vystřižení středu videa, jdou ostřihnout kraje ale to je mi na nic když to co nechci je ve prostřed.
Neraďte prosím že si mám video zkopírovat a jednu kopii ostřihnout z jedné strany a druhou z druhé a pujde to – sice pujde ale při desítkách videí je to ztráta času a já mám jen 30 dní

Odpovědi
Emefej

Zkus příkaz „Rozdělit klip“ (klávesa Insert) a pak by to mělo jít smazat (klávesa Del).