aďa66

Jak vyrůst do výšky ??

Ahoj je mi 12 let a měřím 145 všichni ze třídy mají tam nad 150 ale já ne… máte nějaké tipy na to jak vyrůst ?? potřebuji mít 150 nikdo ze třídy nepořebuje podsedák :( je to docela trapný :( prosím o radu Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

růst neovlivníš – určitě ještě porosteš ve 12 letech teprve přicházíš do puberty a tělo se stále vyvíjí a roste -je to dáno geneticky podívej se u tebe v rodině rodiče a sourozenci -
víš někdo je menší a někdo zas moc velký – ti by si zas přáli být menší......

Další odpovědi
quentos

Vykašli se na to. Nepotřebuješ přece zapadat do „stáda“, nebo snad jo?
Výška se prakticky ovlivnit nedá, ta se dědí. Takže nezbude než se s ní smířit.
A trapný to není v žádným případě. Spousta chlapů (včetně mě ;{)> dává před „žirafami“ přednost právě ženám menšího vzrůstu.

anonym

Na gymplu jsem měla spolužáka, který byl o půl hlavy menší než já. Mezi třetím a čtvrtým ročníkem se o prázdninách „vytáhl“ tak, že po prázdninách jsem pro změnu byla já o půl hlavy menší než on.
Netrap se tím, že nerosteš stejně a stejně rychle jako spolužáci. Nejsi žádný „podsedák“. V každé třídě musí být zákonitě někdo vejvyšší a někdo zase nejnižší. Věř tomu, že za pár let může být všechno docela jinak.

honza19hk

však ono ještě vyrosteš,růst je u každého jiný. A nevím zda ho ovlivníš.

Já jsem od mala krmený výhradně masem, nevím jestli to má něco společného s růstem ale přál bych si být menší,jelikož si musím hlídat dvěře a průchody.Mám skoro 208cm takže to je občas o hlavu.

Syd

Ne, neexistuje žádnej způsob jak vyrůst. Co máš v genech, to tam máš. Maximálně se snaž zdravě a bohatě stravovat a nekouřit, abys nevyrostla míň, než máš potenciál vyrůst. Neboj se ale, že bys už nevyrostla. Dívky rostou až do 15/16 let, tudíž je možný že budeš mít naprosto normální výšku. Kdyby tě to obzvlášť zajímalo, spočítej si průměr z výšky tvých rodičů [(výška táty+výška mámy a protože seš dívka, tak od toho 15 odečti)/2]. Tvoje výška v dospělosti by měla být někde mezi tím číslem a prostým aritmetickým průměrem [(výška táty+výška mámy)/2].

iceT

Vždycky se říkalo,že co je malé to je milé…

Drap

To ještě vyrosteš. Ovlivnit růst ve 12 asi jen tak snadno nepůjde. Můj otec tvrdíval, že kdo je vysoký, tak ho často tahali za uši. Třeba to pomůže. Mně tahali málo, tak jsem moc nevyrostl.

Snoopy1500

V naší třídě je jedna holka, která je taky hodně malá. Možná ještě menší než ty a to je starší a nikdy si z toho nic nedělala. Pokud je ti teprve 12 tak máš velkou šanci že z toho ještě vyrosteš takže si z toho nic nedělej. :)

venkovan

Až se ti zastaví přirozený růst tak zajdi k doktorům a domluv se. Kosti ti na na nohou dají do strojku a několik mesíců iroků ti je budou po kousíčkách tatahvat. Když to nepůjde, tak kosti přeruši (přeříznou) a dají mezi ně štěp z jiné kosti (jiného člověka) a nechají vše srůst.

Lukasy

To řešiš že jsi jen o 5 cm menší? :D To máte tak male židle nebo tak velke lavice?
Jinak jsi pořád ve vyvinu a ještě vyrosteš.
Jinak nějake hormony na urychleni rustu určitě existuji, ale určitě je nepotřebuješ :)
Pak možna natahovánim na skřipci se tělo o par cm prodlouži.
A jinak ráno možna měš i těch 150, ono se tělo trochu scvrkne když se stoji.

Maty Wei

Nebo si stahno apku na googleplay meril jsem139 cm a tet 211 cm

Maxloling

musíš často masturbovat nebudeš mít rakovinu prostaty a porosteš a jez hodně ořechů a masa to funguje a výsledek měřím 236 cm takže dobrý ne??