hadi.ce

Jak vyrobit podpatky?

Kdysi jsem četla návod na výrobu podpatků doma. Jelikož mám velkou spotřebu podpatků,nevíte někdo,jak na to?

Odpovědi
anonym

Jaké podpadky – resp. – na jaké boty???
Jinak budeš vyrábět na ´jehly´, jinak na polobotky, jinak na pohorky – o materiálu ani nemluvě.
😉
Každopádně – bez ´nějakého´ vybavení a zručnosti se se neobejdeš, podle mne budeš mít nejjednodušší si v okolí najít slušného ševce a obracet se na něj.

Nazdar Bazar

Zkus na zouvák přidělat řemínek…