hunter

Jak vyrobit desku na zahradní stůl?

potřeboval bych poradit,z výrobou desky pro zahradní stůl. jedná se o kruh v průměru 50cm.jaký materiál,povrchová úprava atd.

Nejlepší odpověď
RQLM

zajímavý by mohl být nějaký leštěný kámen :)
ale to nevyrobíte doma … co třeba palubky a upravit je pro venkovní použití nějakou impregnací, lakem apod.?

Další odpovědi
hanulka11

můžete udělat ze silné desky podklad a polepit kachlemi , nebo úlomky obkladů to už by bylo na vaší fantazii – něco takového

http://img.na­dapenny.com/t20/111­10/nadap043551716­180237.jpg

elektrikář

Jde udělat kovový rám z plocháče přidat armatůru a asi 4 cm desku vybetonovat na vrch položit dlažbu.Pokud by jste chtěli přírodní nebo i umnělý kámen je možné se poptat u kameníků.