Jesé20

Jak vyřešit tento problém s telefonem?

Poslední dobou mě začíná štvát můj mobil Lenovo A536, mám ho cca 1 rok a stává se mi čím dál častěji jedna věc. Včera večer jsme si nabil mobil na 100%, ale nevypínal jsem ho a nechal jsem ho celou noc zamknutý (nic jsem tam nehrál ani nic podobného) a ráno jsem měl už 70%. Nevíte někdo čím to je nebo jak takový problém vyřešit?

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě pomalu končí baterka.

Další odpovědi
Tw!st

buď baterkou, nebo sis tam nainstaloval nějakou aplikaci která neustále na pozadí pracuje, tím spotřebovává baterku.