Sirifan

Jak vyřešit problém s rozchodem s „přítelkyní“?

Začal jsem si něco s hrozně fajn slečnou, ale bohužel už po týdnu cítím že to není to pravé a ona to bere velmi vážně. Právě kvůli té krátké době je mi blbé se s ní naplno „rozejít“ protože já bych to ještě ani nenazýval vztahem, ale ona vypadá na vdávání. Poradil by mi někdo zkušenější jak jí to nějak gentlemansky vysvětlit? Já mám hodné srdíčko a nikdy jsem něco takového nedělal děkuji :)) Vlastně bych i rád zůstal kamarád :)

Nejlepší odpověď
gecco

Jestli po týdnu „ona vypadá na vdávání“ – rýýýchle pryč od ní…
😉
A čím jasněji a jednoznačněji a dřív jí to sdělíš, tím líp pro vás oba.
A „jak“? – česky, zřetelně, jasně a stručně – musíš vyloučit to, že by mohla sdělení pochopit jinak, než je míníš – takže žádné kudrlinky, žádné nejasnosti, žádné okolky.
😉

Další odpovědi
zjentek

Zkus jí nenápadně narovinu říct, že ji už nechceš, avšak, že máš hodné srdíčko a něco takovýho bys jí tedy jinak za nic na světě neřekl! Problém se pak vyřeší z její strany.

Lamalam

Chceš s ní zůstat kamarád? Řekni jí, že jsi homosexuál.

majestic

Tak jí holt ten friend zone jednoduše dej, není na tom nic těžkého. Přeci když s někým být už nechceš, tak s ním nebuď, a nekaž si tím svůj život…