orangemonkey

Mám kamaráda, je mu 25 a je se svojí přítelkyní od 14. Myslíte, že je možné najít „tu pravou“ tak brzo?

Doplňuji:
//Chodí spolu od čtrnácti…

Nejlepší odpověď
tom004

S odpovědí mám problém. Kamarádovi je 25,kolik je přítelkyni,když jsou spolu od 14. nebo jí poznal ,když mu bylo 14,jí bylo tehdy kolik, a ještě je několik možných variant. Ale odpovím za sebe. S mojí ženou se známe od jejích 5 let,jezdila ke své tetě,měla domek vedle našeho,mně bylo 7 let. Minulý měsíc jsme oslavili 41 výročí svatby. Takže,někdy je možné „úplně všechno“. 🙂

Další odpovědi
panenka

Myslím že ano znám hodně známých kteří spolu chodili od 14 a jsou spolu do ted.I mě toto štěstí potkalo s mým manželem jsem se seznámila ve 14 letech a jsem s ním až do ted (je mě 32 let)
Doplňuji:
jinak zde v odkaze máš další otázky a odpovědi o lásce na první pohled.

hanulka11

tak já prožila stejný příběh a trvá do dnešních dnů a věřím, že bude ještě pokračovat .....nějaký ten rok a věřte, že nelituji …jsme spolu tedy 42 let/ i s roky před svatbou/
ovšem tehdy byla jiná doba

barusee

Je to možné, ale jenom u lidí, co pohrabali štěstí za mě.

quentos

to možné opravdu není, jestli se vezmou, tak se po pár letech rozvedou a ta pravá to tedy nebude. Nic není zadarmo a láska teprve ne

iceT

Teda,možné je všechno,ale moc bych tomu nevěřila.Znala jsem pár takových párů,co se znali a byli spolu od puberty,ale po čase došlo na to,že dívka z páru se začala cítit ochuzená o to,že v životě nepoznala jiné muže a bude chtít vyzkoušet a poznat,což nepovede k ničemu dobrému.Ale abych to neházela jen na holku,u kluka to může nastat taky,taková situace,kdy dřív nebo později zatouží po změně.
Těm,kteří tady zmínili,jak jsou s životním partnerem dlouho lze jen tiše závidět a litovat,že doba je taková a maková…bohužel na tom se nic nezmění.