Avatar uživatele
orangemonkey

Mám kamaráda, je mu 25 a je se svojí přítelkyní od 14. Myslíte, že je možné najít „tu pravou“ tak brzo?

Doplňuji:
//Chodí spolu od čtrnácti…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, iceT, hanulka11, tom004, anonym před 4741 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

S odpovědí mám problém. Kamarádovi je 25,kolik je přítelkyni,když jsou spolu od 14. nebo jí poznal ,když mu bylo 14,jí bylo tehdy kolik, a ještě je několik možných variant. Ale odpovím za sebe. S mojí ženou se známe od jejích 5 let,jezdila ke své tetě,měla domek vedle našeho,mně bylo 7 let. Minulý měsíc jsme oslavili 41 výročí svatby. Takže,někdy je možné „úplně všechno“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Myslím že ano znám hodně známých kteří spolu chodili od 14 a jsou spolu do ted.I mě toto štěstí potkalo s mým manželem jsem se seznámila ve 14 letech a jsem s ním až do ted (je mě 32 let)
Doplňuji:
jinak zde v odkaze máš další otázky a odpovědi o lásce na první pohled.

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

tak já prožila stejný příběh a trvá do dnešních dnů a věřím, že bude ještě pokračovat .....nějaký ten rok a věřte, že nelituji …jsme spolu tedy 42 let/ i s roky před svatbou/
ovšem tehdy byla jiná doba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barusee

Je to možné, ale jenom u lidí, co pohrabali štěstí za mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

to možné opravdu není, jestli se vezmou, tak se po pár letech rozvedou a ta pravá to tedy nebude. Nic není zadarmo a láska teprve ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Teda,možné je všechno,ale moc bych tomu nevěřila.Znala jsem pár takových párů,co se znali a byli spolu od puberty,ale po čase došlo na to,že dívka z páru se začala cítit ochuzená o to,že v životě nepoznala jiné muže a bude chtít vyzkoušet a poznat,což nepovede k ničemu dobrému.Ale abych to neházela jen na holku,u kluka to může nastat taky,taková situace,kdy dřív nebo později zatouží po změně.
Těm,kteří tady zmínili,jak jsou s životním partnerem dlouho lze jen tiše závidět a litovat,že doba je taková a maková…bohužel na tom se nic nezmění.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek